Fotografia ślubna Kraków, fotograf ślubny - opinie Klientów. Katowice, Bielsko - Biała, Andrychów, Sosnowiec, Czułów.
To miejsce zwykle służy do wypisywania elaboratów na własny temat.
Ja wolę oddać głos Parom, które pozwoliły mi towarzyszyć sobie w tym Wyjątkowym Dniu.

Maria Maj - Klepacka
fotograf, psycholog

Fotografia ślubna Katowice / Jesienna sesja plenerowa</p>

"By zrozumieć ludzi trzeba starać się usłyszeć to, czego nigdy nie mówią"
Niektórzy potrafią odczytać z oczu, co nam jest, ale to zdarza się bardzo rzadko...
Marysia odczytuje nie tylko z oczu, barwy głosu czy mimiki twarzy... Potrafi czytać z głębi serca... Ukazała naszą miłość taką, jaka dokładnie jest - naturalną, niepowtarzalną, pełną codzienności i wiary w nadchodzące jutro... Zrobiła to bez ani jednego słowa z naszej strony...
Marysiu, jeszcze raz wielkie dzięki, że byłaś dobrym wyborem, że wiedziałaś jak ma ten dzień zostać przez wszystkich zapamiętany, że Twoje zdjęcia z upływem czasu się nie nudzą, a za to pozwalają odkrywać wciąż coś nowego, że można się samemu podobać i w sobie samym odkryć coś nowego, że można się w te zdjęcia wpatrywać wciąż, i wciąż i wciąż bez końca, bo to niezwykłe zdjęcia... To są takie małe dzieła sztuki, oryginalne, wyjątkowe i niepowtarzalne. To co w nich najważniejsze to fakt, że są bardzo indywidualne i osobiste.
"(...) fotografie powinny prowokować i nie pokazywać tego co jest już znane. Nie wymaga ani wielkiej siły ani magii odtworzenie czyjejś twarzy na zdjęciu. Magią jest postrzeganie ludzi w zupełnie nowy sposób." - Takie właśnie "magiczne" są Twoje fotografie.

Małgosia i Paweł

Fotografia ślubna Katowice / Jesienna sesja plenerowa

 
Fotografia ślubna Kraków | Sesja plenerowa hobby</p>

Jestem fotografem i zawsze osobiście zajmowałem się obsługą fotograficzną rodzinnych imprez. Przypuszczałem, że będę miał duży problem z wyborem dobrego fotografa na własny ślub i wesele. Najpierw zgłosiłem się do fotografów "z cechu" znanych mi jeszcze z czasów praktyk w zakładzie fotograficznym. Trudno mi opisać zażenowanie, jakie czułem gdy profesjonalny fotograf z dyplomem przedstawiał swoje popisowe zdjęcia a wśród nich poruszone i nieostre ujęcia z momentu nakładania obrączek oraz zdjęcia rozdziawionych ust podczas przyjmowania komunii. Byłem w kropce, bo ci fotograficy chcieli "po znajomości" grube pieniądze! Marysię poznałem na weselu mojego przyjaciela, gdzie przemykała chyłkiem nie zwracając na siebie uwagi. Dociekliwie obserwowałem jej pracę i zaskoczony byłem skutecznością pstryków migawki podczas wszystkich znaczących momentów. Dokładnie wiedziała jak, gdzie i kiedy się ustawić. Bez wątpienia można było zaobserwować jej doświadczenie i znajomość tematu. W prawdziwym jednak szoku byłem po otrzymaniu płytki ze zdjęciami z tego wesela. Ujęcia panny młodej wyglądały jak z katalogu mody ślubnej, zdjęcia z przyjęcia jak portfolio luksusowego cateringu a plener mógłby być kompletem fotosów dla hollywoodzkiej produkcji filmowej. Znalazłem mojego idealnego fotografa, a to był przecież dopiero początek! Profesjonalne podejście Marysi objawiło się od samego początku. Przeprowadzenie wywiadu, omówienie koncepcji oraz ogromna pomoc merytoryczna w zakresie organizacji ślubu były nie do przecenienia. Od początku dzięki niej wszystko obyło się bez stresu i niedopatrzeń, bo troszczyła się o wszystkie istotne sprawy. Trzeba niezwykłego charakteru, aby być jednocześnie tak kompetentnym w sztuce fotografii oraz wsparciu w dniu ślubu - a ta skromna i dobra osoba jest w tym naprawdę wyjątkowa. Nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby tego dnia zastąpić nam Marysię. Na sam koniec wybrałem się z żoną i kolegą zobaczyć i odebrać nasze zdjęcia. Czy trzeba większej reklamy ponad fakt, że przy niemal każdym zdjęciu chórem krzyczeliśmy "WOW" oraz biliśmy brawa...

Renia i Wiktor

Fotografia ślubna Kraków | Sesja plenerowa hobby

 
Fotografia ślubna Kraków</p>

... Szczerze polecamy Marysię :) Sceptyk przekonany o swoim braku sentymentu do zdjęć (Mateusz) i rozkochana w zdjęciach (Marta) zostali przez Marysie niemożliwie zaspokojeni... kiepskie słowo :)... lepsze będzie "odurzeni" zdjęciami . Pracą z Marysią, jej pełen profesjonalizm oraz atmosfera, jaką na każdym etapie wytwarza jest niepowtarzalna, bezstresowa i inspirująca. Polecamy i życzymy Wszystkiego najlepszego,
PS
Zdjęcia na tej stronie "mówią same za siebie", jednak, jako doświadczeni w tym temacie ;-) czujemy się w obowiązku zasygnalizować, że w ten dzień docenicie bardziej relacje z fotografem. U nas było tak, że My, niby jak w małym obłędzie za bardzo nie wiedzieliśmy co robić, a Marysia nas poprowadziła przez te kilka godzin jak za rączkę. Z perspektywy czasu doceniamy bardzo to oparcie, jakie mieliśmy w Marysi, a zdjęcia, które pozostały po tym wszystkim są prawdziwą pamiątka na cale życie. Te zdjęcia kipią życiem, tkwią w nich emocje, część jest roześmiana do rozpuku, a część pokazuje wagę tego dnia, proporcje zachwycają.
Moglibyśmy długo tutaj lukrować i lukrować, ale szczerze ;-) chyba lepiej będzie jak sami zadzwonicie do Marysi, powiemy Wam tylko, że będziecie zadowoleni..... i nie ma mowy, że będzie inaczej :D

Marta & Mateusz

Fotografia ślubna Kraków

 
Reportaż ślubny Kraków | Sesja plenerowa w wodzie</p>

Zdjęcia ślubne a później plenerowe, które „zaserwowała” nam Marysia są jak 3 N - Niebanalne, Niesamowite, Niepowtarzalne!!!. Natomiast dziewczyna robiąca je jest: po 1 na uroczystości niewidzialna – co powoduje, że zdjęcia nie zawierają sztucznych min, skrępowania, nieprawdziwych póz. Po 2, ciekawe było to, iż Marysia pomimo, że jest fotografem imprezy, to w wielu strategicznych momentach była dla mnie jako p. młodej po prostu nieoceniona tzn. miała przy sobie przedmioty, które zawsze się przydają na takiej imprezie, ale nikt ich nigdy przy sobie nie ma (m.in. dodatkowe spinki wsuwki, nożyczki, igła i nitka). Po 3 rezultat pracy i fotografia w swym finalnym kształcie jest jedyna w swoim rodzaju. Doskonale uchwycone są emocje ludzi, jak również (i tu nie przesadzę) ich charakter, nastrój podczas ślubu i na weselu. Marysia  jako fotograf wciąż poszukuje nowych, ciekawych i innowacyjnych koncepcji sesji, aby każda Para Młoda miała swoje indywidualne i niepowtarzalne zdjęcia – to naprawdę ważne. Zdjęcia innych fotografów to czasami swego rodzaju szablon weselny powtarzany „co sobotę”. Reasumując: ciekawa osoba z fantazją i humorem, tworząca niesamowity klimat, co powoduje, że zdjęcia, jakie mamy przyjemność oglądać są intrygujące, efektowne i widowiskowe a przede wszystkim niebanalne. W tym miejscu chcielibyśmy Ci szczególnie podziękować za plener … naprawdę…chapeau bas ;-) . A do wszystkich przyszłych Panien młodych – Zapewniam, że nigdy nie będziecie miały tak niesamowicie zmysłowych zdjęć, jak te plenerowe – booooosssssskieeee!!!!

Basia & Marek

Reportaż ślubny Kraków | Sesja plenerowa w wodzie

 
Reportaż ślubny Sosnowiec | Sesja plenerowa</p>

Dzień ślubu był cudowny, ale i bardzo stresujący. Bardzo potrzebowaliśmy kogoś, kto przy nas będzie czuwał, pomagał, doradzał i sprawiał, że nie zatracimy celu - siebie nawzajem. Marysia była dla nas takim dobrym duszkiem:) Czuwała, doradzała i oczywiście wykonała profesjonalnie swoje zadanie :) Zdjęcia są zupełnie wyjątkowe :) Patrzę na nie i wiem, że moje dzieci zobaczą na nich to co najważniejsze - naszą miłość, wzruszenie, prawdziwe emocje. Dziękujemy Ci - przyczyniłaś się do tego, by ten dzień był wspaniały i by pozostał w naszej pamięci dokładnie taki, jakim go przeżywaliśmy :)

Agnieszka i Tomek

Reportaż ślubny Sosnowiec | Sesja plenerowa

 
Sesja plenerowa Kraków</p>

Nie nazwałabym tego, co przeżyliśmy, sesją zdjęciową - to była najprawdziwsza magia :) Tyle cierpliwości, czasu, uwagi i entuzjazmu chyba nikt nam nie poświęcił podczas całej Ceremonii, ile otrzymaliśmy od naszej Fotograf:) Zresztą - zdjęcia mówią same za siebie. Tylko ktoś obdarzony niezwykła wrażliwością mógł uchwycić cała paletę emocji - bez cienia sztuczności i wymyślnych póz z naszej strony. Jeszcze większe uznanie za nieszablonowość i ciekawe pomysły - nasze zdjęcia są po prostu wyjątkowe - i nikogo, kto je widział, muszę o tym przekonywać. Dziękujemy :)

Marcelina & Mark

Sesja plenerowa Kraków

 
Fotografia Ślubna Kraków | Zwariowana sesja plenerowa</p>

Bez większego zastanowienia o Marysi można długooooo mówić w samych superlatywach, prawić komplementy, natomiast przelewając swoje refleksje, odczucia oraz wrażenia na kartkę papieru z lekkością stworzyć iście dłuuuuuugi utwór literacki. Marysia urzeka pod wieloma względami, ujmuje swoją nietuzinkową osobowością, wewnętrznym ciepłem, pasją. Nie ulega wątpliwości, że jest profesjonalistką w każdym calu i wkłada całe swe serce w to co tworzy. Tego dnia jest niczym druga świadkowa, która rozładuje stres, dopilnuje szczegółów, a zarazem czujnie i bacznie sprawuje kontrolę nad prawidłowym przebiegiem każdej minuty. Dla większości z nas, ludzi z krwi i kości, dzień ślubu jest nierozłącznie związany ze stresem, który intensyfikuje wewnętrzny niepokój. W związku z tym każda pomoc osoby trzeźwo i racjonalnie myślącej jest mile widziana. Za przykład weźmy banalną sytuację, kiedy to w trakcie ceremonii Marysia pokazywała subtelnie, że należałoby w końcu wstać lub usiąść, niestety gesty księdza nie były na tyle sugestywne ;)
Podczas przyjęcia, nieugięta Pani fotograf zachowała pełny profesjonalizm i uśmiech na twarzy, niczym ukryty smok, przyczajony tygrys, uchwyciła wszystkie najważniejsze dla nas momenty, czego dowodem jest to zbiorowe arcydzieło, które otrzymaliśmy tuż po weselu.
Sesja plenerowa: oryginalna i szalona zarazem. Marysia przygotowana na każdą okoliczność z pełnym bagażem aparatury, stworzyła podczas naszej "zabawy" coś równie nietuzinkowego. Wydobyła z nas wszystko co najlepsze, przy minimalnym wkładzie z naszej strony.
Efekt końcowy jej pracy trudno wyrazić słowami, patrząc na fotografie autorstwa tej niepozornej istotki, w każdym budzi się inne uczucie: my reagujemy szerokim uśmiechem na twarzy, babciom natomiast, aż łza kręci się w oku, zachwyceni są znajomi i rodzina.
Jesteśmy pewni, że na tym współpraca z Marysią się nie skończy i uwieczni jeszcze wiele tak ważnych dla nas chwil, być może... za jakiś czas... z Bożą pomocą, nowego członka naszej rodziny :)

Gosia & Paweł

Fotografia Ślubna Kraków | Zwariowana sesja plenerowa

 
Reportaż ślubny Kraków | Sesja plenerowa o świcie</p>

Od naszego ślubu minęło parę tygodni. Za każdym razem, gdy przychodzi chwila, w której chciałoby się przeżyć wszystko jeszcze raz - oglądamy zdjęcia z tamtej magicznej chwili. I aż trudno uwierzyć, że tak prosta rzecz jak zdjęcia potrafi wzbudzić w człowieku tyle emocji. To dzięki Tobie ten najważniejszy w  życiu dwojga ludzi dzień, stał się niezapomniany. Jesteś jedną z niewielu osób, które w swoją pracę wkładają całe swoje serce. Twoje nastawienie , pogoda ducha przelewa się na drugiego człowieka. Współpraca z Tobą to nie jest puste pozowanie , jak nikt potrafisz wydobyć z ludzi ich własne uczucia , charakter. Dzięki temu zdjęcia są wyjątkowe i - co chyba nie zdarza się często - oglądając je nie wspomina się tylko samego wydarzenia jakim jest ślub, wesele, ale dodatkowy uśmiech na twarzy rysuje się na myśl o Tobie. Dziękujemy Ci serdecznie. A wszystkim zainteresowanym gwarantujemy 110 % zadowolenia :)

Ewelina i Sławek

Reportaż ślubny Kraków | Sesja plenerowa o świcie

 
Reportaż ślubny Staniątki | Klasyczna sesja plenerowa </p>

Stanowczość, profesjonalizm, delikatność, cierpliwość, umiejętność uchwycenia chwili... emocji... a przede wszystkim pasja i serce włożone w każdy kadr. Można by pisać i pisać, ale te słowa to i tak mało, aby oddać to jaką osobą jest Marysia - nasz wszystko widzący i "niewidzialny" fotograf :) . Bez pozowania, bez błyskania fleszem po oczach, bez stresu, z humorem, bezpośrednio, cierpliwie - tak wyglądał dzień ślubu i plener. A Marysia - "nie myślcie o mnie - będę zawsze krok przed wami" - no i była :) Marysia sprawiła, że najważniejszy dzień w naszym życiu został uwieczniony na tak niesamowitych fotografiach, że nie można od nich oderwać oczu. Wciąż mamy wrażenie, że nasz ślub... wesele... plener... to piękna bajka, a nie rzeczywistość, która była naszym udziałem. Zdjęcia są wykonane profesjonalnym sprzętem, na najwyższym poziomie technicznym, ale najważniejsze jest to, że mają w sobie to "coś"... To "coś" czego długo szukaliśmy wybierając fotografa, który będzie nam towarzyszył w dniu ślubu. Od początku czuliśmy, że będziemy zadowoleni z efektu pracy (wystarczy przecież popatrzeć na zdjęcia umieszczone w galerii :) ). Ale to co otrzymaliśmy przeszło nasze oczekiwania... Fotografie wykonane przez Marysię mają duszę... patrząc na każde ze zdjęć uśmiechamy się, czasem wręcz śmiejemy do rozpuku, wspominamy, a bywa, że wzruszenie odbiera nam głos. Rodzina, przyjaciele, znajomi - początkowo sceptycznie nastawieni do braku kamery na ślubie i weselu, teraz po prostu nie mogą wyjść z zachwytu :) Marysiu - zdjęcia zrobione przez Ciebie to najpiękniejszy prezent ślubny. Dziękujemy...

Ola i Konrad

Reportaż ślubny Staniątki | Klasyczna sesja plenerowa

 
Reportaż ślubny Katowice | Sportowa sesja plenerowa</p>

Nasze zdjęcia są dokładnie takie, jakie chcieliśmy, żeby były. Marysia  potrafi świetnie wydobyć relacje, charakter Pary. Każda zrobiona przez nią sesja jaką mogliśmy zobaczyć miała swój indywidualny charakter, wynikający z osobowości Pary. Dzięki temu nasze zdjęcia są dla nas magiczne, bo są bardzo "NASZE". Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru i polecamy!!

Ewa i Tomek

Reportaż ślubny Katowice | "Sportowa" sesja plenerowa

 
Zdjęcia ślubne Kraków | Sesja plenerowa na pustyni</p>

"Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości"
Henri Cartier - Bresson
Zgodnie z tą sentencją właśnie działa Marysia; dyskretnie, bezszelestnie jest wszędzie i dokumentuje wszystko krok po kroku. A owoce jej pracy zapierają dech w piersiach. Ważną zaletą jest to, że umie słuchać i robi wszystko by spełnić nawet najdziwniejsze życzenia swoich klientów. Krótko i zwięźle dziękujemy za to, że spełniłaś nasze największe marzenia. Ujęłaś najważniejsze chwile w naszym życiu w taki sposób, że nie ma osoby której łza nie zakręciłaby się w oku przy oglądaniu zdjęć z naszego ślubu. A ja (Maja) szczególnie dziękuję Ci za to, że pozwoliłaś mi przez jedno popołudnie stać się prawdziwą hinduską księżniczką, którą od zawsze chciałam być :)
Marysia uzbrojona w aparat spełnia marzenia jak dobra wróżka .... i to chyba najlepsza rekomendacja :)
Dziękujemy

Maja i Damian

Zdjęcia ślubne Kraków | Sesja plenerowa na pustyni

 
Reportaż ślubny Kraków | Sesja plenerowa w dniu ślubu</p>

Absolutna rewelacja! Zero sztampy i tandety. Zdjęcia wykonane na najwyższym poziomie technicznym. Fotograf pełna wrażliwości na to co się dzieje; potrafi uchwycić nastroje, emocje, spojrzenia, gesty - wszystko, co powoduje, że zdjęcie staje się czymś więcej niż tylko zapisem zdarzenia. Dodatkowo, jej obecność była bardzo dyskretna, a ona sama sympatyczna, bezpośrednia i w każdej chwili gotowa do pomocy (dzięki Marysiu za wszycie ramiączek do sukienki w tempie ekspresowym).
Absolutnie wszystkim polecamy! :)

Ania i Krzyś

Reportaż ślubny Kraków | Sesja plenerowa w dniu ślubu

 
Zdjęcia ślubne Czułów | Naturalna sesja plenerowa Kraków</p>

Zdjęcia Marysi urzekły nas od pierwszej chwili. Są niebanalnie piękne, urzekające, zaczarowane. O takich marzyliśmy... zdjęciach "z duszą"... bez dziwnych póz i zbędnych rekwizytów.
Marysia okazała się profesjonalistką w każdym calu. Posiada niesamowite wyczucie chwili i miejsca w połączeniu z ogromną wrażliwością i fantastycznym humorem. Dbała o każdy szczegół, podpowiadając nam, gdzie i jak mamy się ustawić, jak się poruszać i co robić, aby w magiczny sposób uwiecznić te ważne dla nas chwile. Nie kto inny jak Marysia wybierała nam ziarenka ryżu z włosów, aby tylko zdjęcia były idealne. Przy okazji pozowanie dla Marysi przebiegało w luźnej i niekrępującej atmosferze, co zaskutkowało niesamowicie naturalnymi i klimatycznymi ujęciami. Zdjęcia plenerowe wprost kipią miłością i radością (nie spodziewaliśmy się, że to aż tak po nas widać :) ). A przy okazji panna młoda na zdjęciach wygląda jak Bogini, a pan młody jak iście Superbohater :D.
Rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, znajomi... wszyscy zgodnie powiedzieli, że zdjęcia są fascynujące. Dziękujemy za uwiecznienie na "kliszy" naszych emocji, dzięki czemu będziemy mogli powracać do tych szczęśliwych chwil jeszcze wiele razy. Gorąco polecamy!

Aga i Karol

Zdjęcia ślubne Czułów | Naturalna sesja plenerowa Kraków

 
Reportaż ślubny Kraków | Sesja plenerowa hobby</p>

Bardzo dziękujemy, że byłaś z nami w ten dzień i uchwyciłaś najpiękniejsze chwile naszego ślubu i wesela. W Twoich zdjęciach widać: pasję, zaangażowanie i radość. Jesteśmy pod wrażeniem Twojego profesjonalizmu, ale tak naprawdę najważniejsza była atmosfera, klimat przez Ciebie wytworzony i przeniesiony na zdjęcia. To naprawdę miłe, że robiąc zdjęcia potrafiłaś nam dać tyle radości. Dziękujemy jeszcze raz za wspaniałą pamiątkę i szczerze wszystkim Cię polecamy.

Marzena i Andrzej

Reportaż ślubny Kraków | Sesja plenerowa "hobby"

 
Zdjęcia plenerowe w stylu glamour</p>

Kontakt z Marysią to była prawdziwa przyjemność. Stworzyła atmosferę swobody, naturalności i spontaniczności, idealną z punktu widzenia młodej pary. To, co ją wyróżnia to wykorzystywanie w pełni możliwości jakie dają czas, miejsce i osoby. Podobało mi się Twoje podejście - połączenie przygotowania ze spontanicznym wykorzystaniem chwili. Jednym słowem - profesjonalista, zatem polecamy!!!

Diana i Rafał

Zdjęcia plenerowe w stylu glamour

 
Reportaż ślubny Kraków | Klubowa sesja plenerowa</p>

Bo nie jest sztuką robić zdjęcia, ale sztuką jest robić je w taki sposób, aby zapierały dech w piersiach!!! Marysiu: dziękujemy za wydobycie z nas tego ukrytego piękna, o którym nie mieliśmy pojęcia i za uwiecznienie chwil, których nie bylibyśmy w stanie zauważyc i zapamietać!!!

Paulina i Robert

Reportaż ślubny Kraków | Klubowa sesja plenerowa

 
Reportaż ślubny Bielsko - Biała | Jesienna sesja plenerowa</p>

Teraz już na spokojnie - oczywiście po kolejnym obejrzeniu zdjęć - zgodnie stwierdzamy, że są prześliczne*
*przymiotniki: piękne, prześliczne, wyjątkowe, magiczne, urokliwe - będą się przez tą wypowiedź przewijały często i zamierzenie :)
Fotografie z Kościoła oddają powagę i magię tej uroczystej chwili. Weselne ujęcia - radość, humor, taniec i właśnie zabawa to pierwsze, co rzuca się w oczy, a co dla nas najważniejsze to utrwalenie wspomnień w naszej pamięci. Teraz widzimy jak nasi goście się bawili i jak wyglądali, bo niestety na to podczas wesela zabrakło czasu. Plenery - jednym słowem rewelacja! Marysiu dostrzegasz możliwości ujęć tam, gdzie inni by ich nie zauważyli. Nasze ustawienia, Twoje sugestie, a niekiedy nasze spontaniczne pomysły dzięki Twoim fotografiom pozostaną wyjątkowe i zatrzymane dla nas. Plener zaskoczył mnie i zachwycił naturalnością i sama mną. Przyznam to pierwszy raz od bardzo dawna - podobam się sobie na zdjęciach!!!
Jednym długim zdaniem zdjęcia są przepiękne, maja to "coś", urok chwili i magię tamtego, naszego dnia, poza tym Twój profesjonalizm, poświęcenie, cierpliwość i zaangażowanie są nieocenione.eszcze raz chcemy Ci podziękować za to, że byłaś w dniu ślubu z nami, otoczyłaś nas swoją "opieka" i fachowym okiem, że zrealizowałaś nasze pomysły, wypatrzyłaś i zatrzymałaś dla nas te wyjątkowe chwile i dzięki Twojemu oku i aparatowi my możemy teraz patrzeć na nie i wspominać...
Pozdrawiamy Cię serdecznie

Gabrysia i Paweł

Reportaż ślubny Bielsko - Biała | Jesienna sesja plenerowa

 
Reportaż ślubny Andrychów | Sesja plenerowa w wodzie</p>

Dziękujemy Marysi za zdjęcia, w które włożone jest tyle pasji, zaangażowania… są cudowne, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. Wątpię, że ktokolwiek inny mógłby to zrobić lepiej. Jej zdjęcia oddają dokładnie to, co chcieliśmy otrzymać.
Jest niewidoczna podczas swojej pracy, którą wykonała doskonale. Przede wszystkim, co dla nas było i jest najważniejsze, stworzyła miłą i przyjemną atmosferę; nie każdy, nie znając wcześniej osób potrafi taki być. Z uśmiechem na twarzy podeszła do nas i zaczęła się nasza bajka, nasz najważniejszy dzień w życiu i do którego dzięki niesamowitym zdjęciom Marysi możemy powracać w dowolnym czasie i o dowolnej porze.
Wszystkie osoby, którym pokazaliśmy zdjęcia zaniemówili i słychać było tylko „och, jakie piękne”. Idealnie zatrzymałaś nasze uśmiechy, nasze pocałunki, jedyne chwile…   Nie da się opisać jak bardzo jesteśmy wdzięczni i cieszymy się, że mogliśmy poznać tak sympatyczną i miłą osobę i że mogłaś uczestniczyć w naszym szczególnym dniu, dniu naszego ślubu i uczyniłaś z niego niepowtarzalne wydarzenie, stworzyłaś naszą bajkę… świadczą o tym również nasze zdjęcia z sesji plenerowej, naturalne uśmiechy, naturalne odruchy, ceni się bardzo to, iż żadne zdjęcie nie jest „ustawiane” – czyli sztuczne…
Wybierając Marysię możecie być pewni, że jej praca warta jest złotego medalu
Dziękujemy za wszystko!

Paulina i Marek

Reportaż ślubny Andrychów | Sesja plenerowa w wodzie

 
Reportaż ślubny Kraków | Sesja plenerowa z humorem</p>

Kiedy zobaczyliśmy Marysię na targach ślubnych, porozmawialiśmy chwilę, obejrzeliśmy zdjęcia jej autorstwa. Pomyśleliśmy wtedy, że należy ona do tych nielicznych, którzy pasję i hobby łączą z pracą zawodową. Jej prace nas zaintrygowały, były pomysłowe i żywe, ekspresyjne, a innym razem spokojne i stonowane, zrobione z wyczuciem, oddające wiernie i autentycznie portretowane osoby i sytuacje. Klasyczne zdjęcia w albumie pomysłem, treścią i wykonaniem górowały nad zdjęciami z fotoksiążek innych prezentujących swe prace fotografów. Postanowiliśmy, że Marysia będzie fotografem na naszym ślubie i weselu. I była to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć. Marysiu, dziękujemy Ci!

Adam Ewa

Reportaż ślubny Kraków | Sesja plenerowa z humorem

 
Zdjęcia ślubne Kraków, sesja ślubna na Wawelu</p>

Uchwycić chwilę i każdą emocję w tak ważnym dniu jak Ślub jest bardzo trudno (niewielu fotografów to potrafi) ale nie dla Naszej Marysi. Ta kobieta - Fotograf potrafi czynić cuda. Zdjęcia zrobione przez nią żyją własnym życiem, mają duszę i oddają nastrój jaki gości w tym ważnym dniu. Marysia jest po prostu nieoceniona, a zdjęcia to majsztersztyk. Zarówno zdjęcia reportażowe jak i plener są cudne, zachwyciły nie tylko nas, ale również gości weselnych, którzy mieli okazję je oglądać.
Na uroczystości weselnej kompletnie nie czuć fotografa, Marysia była bezszelestna, a zdjęcia nadzwyczaj genialne.
Serdecznie dziękujemy Marysiu za uwiecznienie naszego Ślubu na resztę naszych lat i polecamy wszystkim tak fachowego fotografa, jakiego My mieliśmy zaszczyt gościć w najważniejszym dla nas dniu.

Magdalena i Paweł

Zdjęcia ślubne Kraków, sesja ślubna na Wawelu

 
Reportaż ślubny Krynica Górska | Sesja plenerowa Pszczyna</p>

Minęło już "trochę" czasu, a my jeszcze nic nie napisaliśmy oprócz zdawkowych SMSów -- powód jest prosty: w kółko oglądamy zdjęcia przez Ciebie zrobione (sami, z rodziną, z przyjaciółmi, regularnie co dzień) :)

Marcin


Jeszcze raz wielkie wielkie dzięki, życzymy Ci samych sukcesów w dalszej pracy oraz w życiu nade wszystko. Czas z Tobą spędzony zapamiętam niezwykle ciepło (i tu się wzruszam) i brak mi słów na resztę.

Joasia

Reportaż ślubny Krynica Górska | Sesja plenerowa Pszczyna

 
Reportaż ślubny Kraków | Sesja plenerowa w naturze</p>

Z miejsc zwykłych - tworzy niezapomniane
z szarych - barwne,
nieosiągalnych - bliskie sercu.
Wydobywa piękno, gdzie go brak,
uchwyci niedostrzeżone, podmuch wiatru, zapach traw
widzi więcej - Artysta - człowiek, który otrzymał talent tworzenia.
A Marysia otrzymała ten dar i podzieliła się nim z nami,
zostawiając nam kawałek siebie w swoich fotografiach.
Znalazłaś w nas kawałek takiej wrażliwości, o której istnieniu pojęcia nie mieliśmy,
wydobyłaś takie pokłady z nas, które gdyby nie Ty zalegałyby w nas pewnie nigdy nie odkryte.
Ale komentarze stają się zbędne, gdy ogląda się zaczarowane przez Marysię fotografie.
Dziękujemy!

Agnieszka i Paweł

Reportaż ślubny Kraków | Sesja plenerowa w naturze

 
Reportaż ślubny Mszana Dolna | Zdjęcia plenerowe</p>

Zdjęcia są super:)
Pokazałam już rodzince i znajomym i wszyscy są zachwyceni:)
Tak ogólnie to chcieliśmy Ci też podziękować za pomoc psychologiczną:) i wsparcie, ale już tak naprawdę na poważnie, jeśli chodzi o mnie to był mi bardzo potrzebny taki spokój i "nie mieszanie" między innymi.
Naprawdę, naprawdę za to bardzo, bardzo Ci dziękujemy. Za całe Twoje ciepło.
Pozdrawiamy najserdeczniej i chciało by się powiedzieć więcej ...dużo więcej.......
Jeszcze raz dziękuję

Sylwia i Dominik

Reportaż ślubny Mszana Dolna | Zdjęcia plenerowe

 
Reportaż ślubny Katowice | Wrześniowa sesja pelenerowa</p>

Nie można oddać słowami tego, co zostało przelane na nasze zdjęcia. Nasz najcudowniejszy dzień został uchwycony w tak przepiękny sposób,że nie moglibyśmy sobie tego lepiej wymarzyć! Nieoceniona pomoc,życzliwość a przede wszystskim talent Marysi będziemy wspominać na pewno długo! Polecam całym sercem, bo to Pamiątka na całe życie! Oby tak dalej!

Dziękujemy -

Aga&Błażej

Reportaż ślubny Katowice | Wrześniowa sesja pelenerowa

 
Zdjęcia ślubne Warszawa</p>

Przesympatyczna osoba, która podczas swojej pracy stwarza bezstresową atmosferę, co jest zadaniem trudnym zwłaszcza w tak zabieganym i "ciężkim" dniu, jakim jest ślub. Jej podejście do młodej pary, i sposób w jaki fotografuje nowożeńców, powodowało, że czuliśmy się w Jej towarzystwie bardzo dobrze, i po krótkim czasie zaczęliśmy traktować Marysię, jako naszego gościa, bo jako fotograf była tak transparentna, że nie "przeszkadzała" nikomu :) A kiedy dostaliśmy efekt Jej pracy, zobaczyliśmy nas samych uchwyconych w momentach, kiedy najmniej się spodziewaliśmy :) A na każdym naszym zdjęciu widać było Miłość :)

Magda i Michał

Zdjęcia ślubne Warszawa

 
Fotografia ślubna Kraków | Żeglarska sesja plenerowa</p>

"Z Tobą by konie kraść, różaniec odmawiać, tańczyć białe tango do białego rana,
do rany cię przyłożyć, do zdjęcia iść z tobą, niech sobie fotograf nie myśli byle co" - SDM
- kiedy Marysia jest z Wami w tym wyjątkowym dniu możecie całkowicie zająć się sobą i "tańczyć białe tango do białego rana" :) Ta cudowna istota jest jak letni wiatr, który nagle Cię otula ciepłem kiedy tego potrzebujesz :)
Dziękujemy Ci za obecność i boskie zdjęcia :) PS: gdyby ktoś chciał kupić to jedno idealne do reklamy to pamiętaj o nas :)
Pozdrawiamy

J & J

Fotografia ślubna Kraków | Żeglarska sesja plenerowa

 
Reportaż ślubny Szarów | Sesja plenerowa na łące</p>

...to co przeżyliśmy w dniu ślubu, głęboko zostało zapisane w naszych sercach złotymi zgłoskami i choć czas mija a pamięć niekiedy ulotna bywa ,to dzięki Tobie - Marysiu, ten czas, przez wieki będziemy nie tylko i my wspominać... trudno by mówić by określić cudowność Twego dzieła... dziękujemy za Twój czar i niezwykłość-cudowność-artyzm zdjęć...

Monika i Łukasz

Reportaż ślubny Szarów | Sesja plenerowa na łące

 
Fotografia ślubna Kraków | Plener industrialny</p>

Bardzo dziękujemy, że nasz najważniejeszy dzień w życiu mógł być uwieczniony przez Ciebie Marysiu. Każde zdęjcie, które zostało zrobione tego szczególnego dnia jest specjalne. Każde ma swój urok i przywołuje wspomnienia. W trakcie przygotowań, ceremoni i wesela Marysia znalazła sposób aby wychwycić najważniejsze momenty pozostając niewidoczną. Na sesji w plenerze dawała nam sporo swobody ale miała też mnóstwo świetnych pomysłów. Cieszymy się, że przekonałaś nas do odważnej sesji plenerowej - niczego nie żałujemy i na zawsze ją zapamietamy:) Polecamy każdemu kto chce aby zdjęcia ślubne oddawały charakter i urok tych niezapomnianych chwil!

Karolina i Leszek

Fotografia ślubna Kraków | Plener industrialny

 
Fotografia ślubna Kraków | plener na pustyni</p>

Plener z Marysią okazał się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również super zabawą! Oryginalne pomysły, dużo fantazji, pełen profesjonalizm to zdecydowanie mocne strony Marysi. W trakcie fotografowania całą uwagę skupia na nowożeńcach, dodając otuchy i rozładowując napięcie związane z "pozowaniem". Dzięki temu zdjęcia są naturalne i prześliczne!! Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ zdjęcia zachwycają nie tylko nas, ale wszystkich, którzy je oglądają. Marysiu, dziękujemy Ci bardzo za piękne, a przede wszystkim nietuzinkowe zdjęcia z sesji plenerowej! Polecamy gorąco wszystkim, a my wrócimy niebawem na kolejną sesję.. ;)!

Pozdrawiamy, Aga i Arek

Fotografia ślubna Kraków | plener na pustyni

 
Zdjęcia ślubne Dąbrowa Górnicza | Romantyczny plener w naturze</p>

"Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki."
Angela Carter
...takie właśnie są zdjęcia Marysi - nie tylko zatrzymały na chwilę czas, uwieczniły nasze emocje i emocje naszych bliskich, ale z upływem kolejnych dni, tygodni i miesięcy ciągle nas cieszą i wywołują uśmiechy na naszych buziach :) Te "kęsy"... będą nas naprawdę dłuuugo karmić :)
Zdjęcia Marysi są niesamowite, wiadomo - doświadczenie, wiedza, technika oraz sprzęt. My jednak uważamy, że kluczem do robienia dobrych zdjęć są serce i pasja, które Marysia wkłada w swoją pracę.
Marysię nie ogranicza żadna rama ani konwencja, z entuzjazmem przyjmuje każdy pomysł na zdjęcie i mam wrażenie, że sama to prowokuje ;) Zaskoczyło nas również to, że z pozornie zwyczajnych miejsc potrafi wyczarować zdumiewająco magiczne zdjęcia.
Dzień ślubu i sesji plenerowej były dla nas dniami szczęścia i radości, cieszymy się, że to właśnie Marysia towarzyszyła nam w tych dniach! Dziękujemy!

Beata i Adam

Zdjęcia ślubne Dąbrowa Górnicza | Romantyczny plener w naturze

 
Reportaż ślubny Mysłowice | Plener w ruinach</p>

Zdjęcia są po prostu boskie! Z całego serca polecamy Marysię. Zdjęcia są naprawdę magiczne i niebanalne. Nasza przyjaciółka skomentowała je tak: "nareszcie ktoś ma oryginalną i dobrze wykonaną sesję ślubną. Po tych wszystkich koszmarkach, które oglądałam ostatnio zaczęłam wątpić w istnienie prawdziwych fotografów z pasją".

Karina i Krzysztof

Reportaż ślubny Mysłowice | Plener w ruinach

 
Zdjęcia ślubne Niepołomice | Naturalna sesja plenerowa</p>

Podczas przygotowań do tak ważnego dnia jakim jest ślub, czeka nas sporo trudnych ale jak ważnych decyzji do podjęcia. Jedną z nich jest wybór fotografa - z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością mogę polecić Marysię, efekt jej pracy jest nie do opisania, to trzeba zobaczyć. Zdjęcia są wyjątkowe, oryginalne, mogą je obejrzeć i babcie i ciocie a także rodzice, rodzeństwo, znajomi, każdy nam ich zazdrości, a są też zdjęcia nasze dla nas. Uwielbiamy je!
Co do pracy Marysi w dniu ślubu, naprawdę jest niewidzialna, na następny dzień pytaliśmy rodzinę czy fotografka robiła zdjęcia wszyscy zapewniali nas, że tak, na szczęście mamy dowody na to, kilkaset pięknych cudeniek.
Sesja plenerowa – arcydzieło, najlepsze zdjęcia.
Ogólnie mamy ciekawą propozycję dla Marysi, aby poszerzyła firmę o usługi organizacji wesel, jest niezastąpiona, w trudnych sytuacjach zachowuje zimną krew i posiada "wiedzę weselną", której nam brakuje, widzi nasze błędy i delikatnie nam je wskazuje, żebyśmy mogli je naprawić, DZIĘKUJEMY W skali 1-10 dajemy 100.

Basia i Łukasz

Zdjęcia ślubne Niepołomice | "Naturalna" sesja plenerowa

 
Zdjęcia ślubne Bielsko-Biała | Zimowa sesja ślubna</p>

Zdjęcia są naprawdę super!
Wszyscy są zachwyceni i pełni podziwu :)
Pomimo tego, że nie uważamy się za osoby fotogeniczne z Marysią i Michałem nie czuliśmy się skrępowani a zdjęcia dla nas były fajną zabawą i super doświadczeniem.
Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę i wszystkim gorąco polecamy!!!
Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Patka i Darek

Zdjęcia ślubne Bielsko-Biała | Zimowa sesja ślubna

 
Fotografia ślubna Kraków | Sesja ślubna o świcie Kraków</p>

Młoda Para, która wie czego oczekuje, Fotograf, który wie jak te oczekiwania spełnić, piękna sceneria, doskonały humor i zrozumienie to idealna formuła na coś magicznego.
Już od samego początku Marysia urzekła nas swoją osobowością - wreszcie ktoś kto do tematu naszych zdjęć ślubnych podszedł z takim samym zaangażowaniem jak my! Pierwsze spotkanie i przeglądanie portfolio upewniły nas, że to właśnie to! Wszystkie nasze pomysły, oczekiwania i wymagania znalazły zrozumienie i co najważniejsze zostały zrealizowane w 100%.
W trakcie przygotowań, ślubu i wesela Marysia zawsze była w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie, jednocześnie pamiętając o naszych wcześniejszych ustaleniach - jako jedyna pamiętała o płatkach róż, które miały nas powitać przy wyjściu z kościoła i przypomniała o tym zestresowanym świadkom i tylko dzięki temu płatki róż faktycznie nas powitały.
W trakcie wesela sesja w ogrodzie z druhnami to istne przeniesienie w klimat amerykańskich komedii romantycznych, a za razem spełnione marzenie i druhen i Panny Młodej oraz możliwość realizacji własnych ambicji naszej Pani Fotograf.
Ukoronowaniem współpracy była fenomenalna sesja plenerowa - sierpień, piąta rano, mgła, łąki, jezioro - połączenie mówi samo za siebie, a efekty każdy może podziwiać. Na szczególny podziw zasługuje efekt "drugiego postoju w drodze do samochodu" - zdjęcie perfekcyjne!
Na zakończenie możemy tylko dodać: Marysiu bardzo, bardzo dziękujemy!

Karolina i Maciek

Fotografia ślubna Kraków | Sesja ślubna o świcie Kraków

 
Reportaż ślubny Miechów | Sesja plenerowa w makach</p>

Do Ślubu przygotowywaliśmy się wiele miesięcy - chcieliśmy, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Kiedy nadszedł ten wspaniały dzień wszystko działo się tak szybko, że nie zdążyliśmy się nim nacieszyć i chciałoby się przeżyć to jeszcze raz. Na szczęście zdecydowaliśmy się na fenomenalnego fotografa - Marysię, która uwieczniła te niezapomniane chwile. Zdjęcia w wykonaniu Marysi to nie tylko obrazek przedstawiający Młodą Parę, te zdjęcia mają duszę i doskonale oddają uczucia, które nam towarzyszyły w tej chwili. Dziękujemy, Marysiu, za przepiękne zdjęcia, które pozwalają nam przeżyć nasz Ślub jeszcze raz, jeszcze raz i za pewne jeszcze wiele razy....

Marta i Marcin

Reportaż ślubny Miechów | Sesja plenerowa w makach

 
Fotografia ślubna Katowice | sesja plenerowa Kraków</p>

Nie ma nic cenniejszego niż zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych momentów życia. Do takich niezapomnianych chwil należał nasz ślub, a Marysia uchwyciła te wydarzenia lepiej niż mogliśmy sobie wymarzyć. Reportaż został wykonany według naszych oczekiwań - profesjonalna, dynamiczna fotografia oddająca każdą chwilę, od momentu przygotowań aż po wesele. Jednak największe wrażenie zrobiła na nas sesja plenerowa - pierwsza w dniu ślubu, i kolejna w Krakowie. Na pewno nie należała ona do typowych "klasyków". Mając przy sobie pełną talentu i profesjonalnych zdolności Marysię, która ma milion pomysłów na minutę, nasza sesja stała się wręcz dziełem, do którego już zawsze będziemy wracać z uśmiechem na twarzy. Charakter Marysi sprawił, że zarówno podczas ceremonii, zabawy weselnej czy sesji plenerowej, miało się wrażenie, że nie przebywa się z człowiekiem wykonującym zleconą pracę, a ze starym, dobrym znajomym. Należy także zaznaczyć, że podczas całej uroczystości Marysia jest wręcz niewidoczna :) W samych superlatywach można by pisać w nieskończoność, bo pasję i profesjonalizm ma Ona we krwi :) Dziękujemy Marysiu za cudowne chwile uwiecznione na fotografii i za stworzenie dla nas niepowtarzalnej pamiątki.

Asia i Robert

Fotografia ślubna Katowice | sesja plenerowa Kraków

 
Zdjęcia ślubne Katowice | Sesja plenerowa w parku zamkowym</p>

Każda para, która chciałaby mieć piękne i niepowtarzalne zdjęcia ślubne MUSI wybrać Marysię. Profesjonalizm, talent, doświadczenie + serdeczność, życzliwość, otwartość = zdjęcia najlepsze z najlepszych!!!
Marysiu!!! Pisząc tych kilka słów, chcielibyśmy okazać Ci naszą wdzięczność. Sprawiłaś ogromną radość nam i naszym najbliższym. Uchwyciłaś najpiękniejsze chwile tego dnia. Uwieczniłaś emocje. Pokazałaś naszą miłość, wzruszenie Mam i dumę Taty. Wszystko bardzo naturalne bez grama sztuczności. Tylko wprawne oko fotografa to potrafi.
Wspomnienia pozostają na zawsze, a dzięki Tobie będą one wyraźne i kolorowe przez długie lata. Za każdym razem, gdy będziemy przewracali kartki albumu będziemy mogli przeżywać ten dzień od nowa :)

Agnieszka i Michał

Zdjęcia ślubne Katowice | Sesja plenerowa w parku zamkowym

 

Marysiu, bardzo dziękujemy za uwiecznienie najpiękniejszego dnia w naszym życiu. Współpraca z Tobą była miłym doświadczeniem, czego efektem są piękne zdjęcia, do których będziemy zawsze chętnie wracać.
Zdjęcia są takie, o jakich marzyliśmy: subtelne, romantyczne, uwydatniające szczegóły na podkreśleniu których nam zależało, oraz pokazujące magię panującą w Tym Dniu. My, jako para młoda byliśmy spokojni i pewni, że każdy ważny moment tej uroczystości zostanie sfotografowany.
Dziękujemy, że włożyłaś w swoją pracę całe serce - i to widać na każdym ze zdjęć. Doceniliśmy je my, rodzina i goście. Często i z ogromnym sentymentem będziemy do nich wracać. Było nam miło mieć Cię na naszym ślubie i weselu, polecamy Cię serdecznie innym!
Pozdrawiamy

Basia i Kamil

 

"Człowiek z powołaniem to taki, który kładąc swą cegłę czuje, że bierze udział w budowaniu świata."
Dziękujemy Marysiu, że tak wspaniale uwieczniłaś dzień naszych zaślubin :) i zamknęłaś chwile naszego szczęścia w tak wspaniałych obrazach. Efekt twojej pracy jest fantastyczny - nie wiedzieliśmy, że można tak ładnie wyglądać :) Pokazałaś na zdjęciach w magiczny sposób nie tylko nas, ale i otaczającą nas rzeczywistość. Dzięki Tobie mogliśmy zobaczyć ją na nowo, z całkiem innej perspektywy. Bez Ciebie wiele by nam umknęło.
Uprzejma..., skromna..., z wachlarzem pomysłów..., prawie niewidoczna... - nie krępowałaś obecnością, pozwalałaś się rozmarzyć i jako jedyna pamiętałaś o wszystkich szczegółach "weselnych" w tym całym przedślubnym zamieszaniu. Przy wyborze fotografa najważniejsze dla nas było to, by gdzieś został uwieczniony świat, którym kiedyś żyliśmy. Tak też się stało dzięki współpracy z Tobą. Zdjęcia sprostały zadaniu. Co więcej stały się dla nas jak własne oko - jest na nich wszystko co ważne i warte uwagi, pokazane w taki sposób, że każdy powrót do albumu przenosi nas, niemal jak baśń w magiczny, pełen radosnych uniesień, miłosnych spojrzeń i wzruszonych serc świat, który na nowo nas wzrusza, zadziwia i bawi. Warto było Cię poznać dla tych powrotów, ale również ze względów towarzyskich - jesteś przesympatyczna.
Zdjęcia będą pamiątką na całe życie - w pełni zrealizowały nasze oczekiwania.

Dziękujemy :*

Grażyna i Maciej

 
Fotografia ślubna Miechów</p>

Dzień naszego ślubu to jeden z tych dni, do których chciało by się wracać myślami bardzo często. Dzięki zdjęciom Marysi, każdego dnia możemy na nowo przeżywać to wielkie wydarzenie i przypominać sobie każde uczucie i wszystkie emocje, które towarzyszyły nam podczas naszego ślubu, przygotowań i wesela. Zdjęcia są idealne - nie są tylko zwykłymi ilustracjami ale niemal ruchomymi obrazami konkretnych zdarzeń. To co stworzyła Marysia jest największą pamiątką, którą chcieliśmy otrzymać. Marysia to nie tylko utalentowany fotograf, ale również niezwykle ciepła i pomocna osoba, z która dobrze dzielić ten wspaniały dzień. Marysiu, dziękujemy, że spędziłaś ten czas razem z nami!

Ola i Michał

Fotografia ślubna Miechów

 
Reportaż ślubny Bielsko - Biała | Nocny plener</p>

Wszyscy pragniemy zachować jak najdłużej wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Dlatego też chcieliśmy wybrać najlepszego fotografa, aby te wspomnienia utrwalić na zdjęciach. Nasz wybór padł na Marysię. Po obejrzeniu albumów na jej stronie nie zastanawialiśmy się i nie wahaliśmy się ani minuty. Jej profesjonalizm dał znać o sobie już podczas ceremonii ślubnej – uchwyciła te najbardziej szczególne momenty, a zarazem była niemalże niewidoczna, przez co zdjęcia są tak naturalne naturalne. Fotografie nasze mają unikatowy charakter, tak, że oglądając je, czujemy dreszcz emocji, które w tamtych chwilach nam towarzyszyły. W trakcie uroczystości weselnej Marysia potrafiła wychwycić na zdjęciach ten wyjątkowy czar chwili. Każde ujęcie oddaje atmosferę i patrząc na zdjęcie ma się wrażenie, że człowiek przenosi się w dany moment i potrafi wyczuć panujący nastrój. Natomiast w plenerze pomysłowość Marysi pozwoliła nam się w pełni rozluźnić, pozbyć sztywności a dzięki temu zdjęcia są pełne życia i energii, a nie sztuczne i pozowane. Poświęcenie, z jakim Marysia pracowała udowadniają, ze nie jest dla niej tylko zawód, ale prawdziwa pasja. Tylko dzięki takiej postawie można uzyskać tak niesamowity i niepowtarzalny efekt. Jesteśmy naprawdę pod ogromnym wrażeniem jej fachowości i pełni wdzięczności za włożone do pracy serce :) . Marysia potrafi uchwycić najbardziej magiczne chwile - dzięki temu zdjęcia te będą niezastąpioną pamiątką dla przyszłych pokoleń :) Z czystym sumieniem polecamy ją każdemu, kto szuka fotografa do upamiętnienia najważniejszych chwil swojego życia - Marysia na pewno dokona tego wyśmienicie, ze swoim artystycznym spojrzeniem. :)
Z całego serca dziękujemy

Agnieszka i Krzysiek

Reportaż ślubny Bielsko - Biała | Nocny plener

 
Reportaż ślubny Kraków | Sesja plenerowa </p>

Wczoraj, a właściwie dzisiaj udało nam się pójść spać o drugiej, bo zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia... :D Śliczne są... a mój Mąż na nich... Ach... ( moja Żona też... Ach.. :P). Wykonałaś kawał świetnej roboty... Już się zastanawiam, z jakiej to okazji można by jeszcze takie zdjęcia zrobić... ;) Cudowne, świetne zdjęcia... DZIĘ - KU - JE - MY !!! Na pewno dzięki Tobie i Twoim zdjęciom wspomnienia naszego cudownego dnia będą jeszcze piękniejsze, żywsze... i generalnie to trochę mi słów brakuje, bo nie do końca się jeszcze "podniosłam" po ich oglądaniu... To dla nas dzień "magiczny", dzięki Tobie możemy do niego wracać i patrzeć na siebie Twoimi i naszymi oczyma, bo takie fajne "nasze" momenty uchwyciłaś i uczucia, i w ogóle...
Nie wiem jakim cudem wybrać do albumu mniej niż 75 % zdjęć ( a i to jest możliwe dzięki wybraniu tylko jednej wersji - tam gdzie jest ujęcie w kolorze i czarno - białe ;) )
Jeszcze raz dziękujemy. 

Justyna i Kamil

Reportaż ślubny Kraków | Sesja plenerowa

 
Reportaż ślubny Kraków | Mroczna i romantyczna sesja plenerowa</p>

Jeszcze nie tak dawno staliśmy przed wyborem fotografa, który uwieczniłby najpiękniejszy dzień naszego życia. Oglądnęliśmy dziesiątki stron internetowych i postanowiliśmy umówić się z twórcami najciekawszych zdjęć. Nasza lista obejmowała kilkanaście nazwisk posortowanych od najlepszych naszym zdaniem prac. W ten właśnie sposób równy rok temu poznaliśmy Marysię. Na spotkaniu zaprezentowała olbrzymi zbiór swoich prac, odpowiedziała na nasze pytania, zadała własny zestaw pytań ;) i dała krótki czas do namysłu. Gdybyśmy wtedy wiedzieli to, co teraz, wcale nie potrzebowalibyśmy czasu do namysłu :) To była jedna z najlepszych decyzji podjętych przy organizacji naszego ślubu.
Marysia łączy profesjonalizm z pasją. Ma niezwykle ciekawe pomysły i rekwizyty. Była z nami dłużej niż przewidywała umowa, dostaliśmy więcej zdjęć niż przewidywała umowa i wprowadziła nas w niezwykły nastrój - czego umowa już nie przewidywała ;) Marysia była wszędzie, a jednocześnie nikomu nie przeszkadzała. Miała trudne zadanie, ponieważ chcieliśmy zdjęcia w rożnych klimatach - z jednej strony mroczne i tajemnicze, z drugiej zaś romantyczne. Sprostała temu zadaniu w dwustu procentach :)
Naszego zachwytu nad zdjęciami nie jesteśmy w stanie określić żadnymi słowami. W trakcie oglądania zdjęć nasze mamy płakały, a ojcowie udawali, że coś wpadło im do oka. To mówi samo za siebie :)

Monika i Tomek

Reportaż ślubny Kraków | "Mroczna i romantyczna" sesja plenerowa

 

© Biała Pracownia - kopiowanie zdjęć zabronione