Fotografia ślubna Kraków

Kraków - magiczne tło Waszych zdjęć ślubnych

Mam szczęście pracować w najbardziej chyba magicznym mieście Polski :) Jego walory pozwalają na uzyskanie wyjątkowych fotografii, także - zdjęć ślubnych.

Kraków bowiem to nie tylko sesja ślubna na Wawelu czy zdjęcia ślubne w Ogrodzie Botanicznym. Nasze miasto oferuje nam znacznie więcej, o czym wiedzą ci, którzy potrafią nie tylko patrzeć, ale i. dostrzegać.

Fotografia ślubna dzisiaj to nie tylko ujęcia klasyczne pt. "Para Młoda na tle ładnej budowli" (plener na Wawelu na pewno by się do takich sesji zaliczał) czy "Para Młoda w otoczeniu zieleni" (plener na łonie "uporządkowanej" natury to częsty motyw przewodni zdjęć ślubnych w Ogrodzie Botanicznym) ale także plener industrialny/ czy postindustrialny (nie każdy wie, że Kraków daje także i takie możliwości jak sesja ślubna w ruinach fabryki) a także sesja plenerowa w naturze zupełnie "nieuporządkowanej", a nawet zdjęcia ślubne w wodzie (wciąż - nie wychodząc poza obręb miasta Krakowa).

Ceną "sławy" Krakowa jest to, że w miejscach szczególnie eksponowanych bywa sporo turystów. Jednak dobry fotograf ślubny zna rozwiązania także i tego problemu :)

Jeżeli zdecydujecie się powierzyć mi odpowiedzialność za Wasze plenerowe zdjęcia ślubne, z przyjemnością pokażę Wam Kraków, jakiego - być może - nie znacie. Spojrzymy inaczej na miejsca, które już być może odwiedziliście, ale i zaprowadzę Was tam, gdzie najprawdopodobniej jeszcze nigdy Was nie było - jeżeli tylko taka będzie Wasza wola.
zdjęcia ślubne na wawelu 01
Fotografia ślubna Kraków plener industrial 011
Fotografia ślubna Kraków plener kajak 015
plener na wawelu 02
Fotografia ślubna Kraków plener w teatrze 026
sesja na wawelu 03
Zdjęcia ślubne Kraków plener na Wawelu 034
Zdjęcia ślubne Kraków stylowy plener 043Autor zdjęć: MARIA MAJ-KLEPACKA | fotografia ślubna Kraków | Katowice | Bielsko-Biała

© Biała Pracownia - kopiowanie zdjęć zabronione