Fotografia ślubna Kraków, zdjęcia ślubne Kraków, sesje ślubne, fotograf ślubny KatowiceTo nie będzie blog.

Nie potrafię znaleźć dobrego powodu, dla którego kogoś mogłyby naprawdę interesować regularne zapiski fotografa ślubnego (siłą rzeczy, w takim miejscu zazwyczaj dość mocno... skomercjalizowane ;) ).

Będzie to jednak miejsce, w którym można obejrzeć duże "próbki" poszczególnych realizacji, zdjęcia ślubne konkretnych Par. Fotografia ślubna jest wymagającym działem fotografii - warto wiedzieć, czy dany fotograf ślubny potrafi się odnaleźć w różnych sytuacjach i rozmaitych warunkach oświetleniowych.

Łączna liczba około tysiąca ujęć powinna dać pogląd na temat mojego warsztatu, czy stosowanej obróbki - i taka mniej więcej liczba (po 100-200 zdjęć całości realizacji, albo kilkadziesiąt zdjęć samego pleneru) będzie prezentowana w Nie-blogu, na zmieniających się co jakiś czas przykładach (realizacje z takich miast jak Kraków, Katowice, Bielsko - Biała; ogólnie - Śląsk i Małopolska).

Osoby, którym taka ilość nie wystarczy, zapraszam na spotkanie, podczas którego z przyjemnością zaprezentuję całościowe reportaże (po ok. 500 zdjęć z każdej pełnej realizacji).

Tymczasem - zapraszam do oglądania, także "nieślubnej" fotografii - sesji panieńskiej, sesji rodzinnej, pojawi się także fotografia dziecięca oraz zdjęcia realizowane "po godzinach", które do tej pory nie miały swojego kącika.


Fotografia ślubna Małopolska - (m.in. Kraków) oraz Śląsk (w tym - Katowice, Bielsko - Biała)1. Obszerny materiał

Poniżej od 100 do 230 zdjęć z jednej realizacji w przypadku pełnego materiału (zdjęcia ślubne reportażowe oraz sesja plenerowa) lub 30-50 ujęć w przypadku realizacji samej sesji plenerowej.Długo broniłam się przed zauważeniem tego faktu, ale stało się - ilość zdjęć na Nie-blogu przekroczyła już 1300... Nie wystawiając już dłużej cierpliwości Oglądających na próbę, zmieniam podejście - od teraz będzie po kilka klatek, za to częściej.
To trochę taka metodologia - rzetelność możecie Państwo ocenić oglądając próbki po 200zdjęć z jednego reportażu, natomiast trafność pomysłów - oglądając mniejsze próbki, ale z większej ilości sesji.

Zatem -

2. Kilka ujęć...