Fotografia ślubna - sesja plenerowa. Kraków, Katowice, Bielsko - Biała

Sesja plenerowa to czas prawdziwej magii - wydaje się to może zbyt dużym słowem, ale jednak tak naprawdę jest. Plenerowa fotografia ślubna to wydarzenie, podczas którego nasza współpraca wygląda zupełnie inaczej - jest to współpraca "totalna", nieustający dialog, ciągły kontakt i wymiana wrażeń. Podczas pleneru my - cała trójka, fotograf ślubny i Para Młoda- kreujemy rzeczywistość. Zobaczycie, że ona naprawdę może się "naginać" do Waszych marzeń, że miejsce z pozoru zwyczajne przy Waszym udziale staje się miejscem niezwykłym, któremu Wasze piękno i Wasza Miłość nadaje zupełnie inne właściwości.

Właśnie dlatego tak ważne jest nasze wzajemne zrozumienie, zaufanie i moja znajomość Waszych oczekiwań. Mówi się, że dobry fotograf ślubny to przyjaciel, który w krótkim czasie musi nadrobić wiele lat nieobecności :) Jest to o tyle prawda, że przyjaciel patrzy na nas z ogromną sympatią i potrafi dostrzec to, co być może nie wydaje się oczywiste na pierwszy rzut oka. Temu też - między innymi - służy nasze pierwsze spotkanie, przed podpisaniem umowy. Fotografia ślubna którą "uprawiam" jest fotografią angażującą emocje. Nie przeszkadza mi to - ośmielę się stwierdzić - w pozostawaniu profesjonalistą. Jako psycholog pracuję z emocjami przez cały czas i jest to dziedzina, w której czuję się dobrze i pewnie. Tą pewność (także pewność siebie) zamierzam wzmacniać także w Was, zwłaszcza jeśli nie przepadacie za sytuacją, w której ktoś robi Wam zdjęcia - choćby to były zdjęcia ślubne.

Gdzie wybierzemy się na plener? To już zależy w dużej mierze od Was :) Śląsk czy Małopolska - w każdym z tych regionów mamy do dyspozycji inne miejsca, inne klimaty. Katowice daje nam możliwość wykorzystania pięknej Starówki czy Kazimierza, fotograf ślubnyzapraszają do sesji w klimacie industrialnym, Bielsko - Biała w otoczeniu gór oferuje całe spektrum miejsc "naturalnych".

Autor zdjęć: MARIA MAJ-KLEPACKA | fotografia ślubna Kraków | Katowice | Bielsko-Biała

© Biała Pracownia - kopiowanie zdjęć zabronione